Vampire~Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Vampire RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Room Haku`

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 11:42 am

Da draga mea dar cum sa iti explic ca la consiliu pute treaba rau de tot si plus am facut parte din consiliu iar stiu ca acei oammenii erau din consiliu incearca deja sa ma ucida de vreo cativa anii de cand au aflat ca mi-am luat un partener si plus ca au nevoie de oamenii acolo nu degeaba scartie treaba pe acolo si sa spunem ca am un prieten demon care este inflitrat acolo si ma ajuta
Sus In jos
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 11:44 am

Of Ryou nu te inteleg cei din consiliu vor sa te ucida deorece iai tradat dar mai specific ce s-a intamplat acolo si ce tot ascund acei oamenii sunt sigura ca ascund ceva dar ce si demonul ala sper ca nu este stii tu ala pt care lucra sora mea
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 1:21 pm

Vad ca nu ai trecut de mult timp pe acolo iam zis incepand sa rad zgomotos .
Consiliul este nemultumit de noii recruti de ... un semi-demon , semi - vampir si semi-varcolac deci ... daca ai fost in consiliu stii cum merge treaba nu ? Ahh...si cine conduce ? iam zis calma .
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 1:27 pm

Asa deci draga domnisoar nu incerca sa facii pe desteapta cu mine ca nu iti merge si unu la mana chiar nu imi pasa de cei din consiliu si plus cine le este devina ca si-a ales asemenea indivizi normal ca stiu cum sta treaba acolo si scuzama dar nu as avea de ce sa iti dau tie informatii secrete ccum am spus am un spion inautru si de unde stiu ca nu esti tu cumva trimisa de cei din consiliu sa ma ucizi daca te pui cu mine nu iesi vie din asta


Ultima editare efectuata de catre Ryou Kutani in Dum Mar 07, 2010 1:32 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 1:31 pm

Am inceput sa rad zgomotos si sinistru ... rasul meu malefic ...ahh...nu se compara cu nimic in lume ...

Dragule in primul rand ... nu ma lua cu draga ca nu-mi place si in al doilea rand chiar crezi ca as fi asa de proasta sa-mi pun viata in pericol chiar daca stiu de ce sunt in stare si in plus *razand* chiar crezi ca tatal meu ar accepta asta ? Zau asa doar nu vrei sa moara mostenitoare tronului nu ? iam zis incepand sa rad din ce in ce mai tare .
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 1:35 pm

Hai sa vedem nu imi pasa ca esti mostenitoare tronului si plus chiar plus nu imi pasa cat de puternica esti tu sau importanta daca te intereseaza apropo spunemi cati ani ai tu in varsta de vampir si iti spun si eu cati ani am fac pariu ca maiestatea ta habar nu are o iota despre ce vorbesc si daca incerci cumva sa spui ceva deplasata sau sa spui ca stii totul gandestete de doua ori a si cat despre tatal tau nu imi pasa nici ce ar spune el daca ai murii si tu crezi ca is naiv si prost stiam de mult cine este toata lumea si stiu despre toata lumea cate ceva asa ca nu te mai da importanta maiestate
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 1:43 pm

N-am zis ca ma dau mare si sincer nici macar nu-mi place sa fiu mereu fetita rasfatata ... Ce stii tu ,nici macar nu ma cunosti si imi zici ca ma dau mare si ma judeci ... Hai gata ca m-am saturat de toate aceste prostii .... in fine putin imi pasa de ce crezi tu despre mine ... si aici nu am venit sa ma dau mare sau sa ucid pe cineva ... sa nu crezi ca nu mi-ar placea sa stau cu parintii si familia mea ... Nu tu esti obligat sa te mariti cu cineva doar pentru a nu se risca un razboi si altele nici macar nu stii ce e in viata mea sa vii sa ma judeci ... iam zis iar 2 lacrimi cristaline imi cazu-se pe obraz .
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 1:48 pm

Aha deci despre casatoria asta vorbea prietenul meu hmm interesant si acel domn cu care trebuie sa te casatoresti ce varsta are si din cefamilie provine spuenmi numele si sar putea sa stiu ceva despre aceea familie asta dac vrei sa te ajut
Sus In jos
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 1:50 pm

Tamaki lovindul cu un Dex in cap si avand o fata furioasa:
Ryouuuuuu Kutanii esti prost ai facuto sa planga spunene despre aceea familia si te vom ajuta cel putin eu ca maimutoiul asta ii mai prost ca deobicei
A uite un servetel sa iti stergiii lacrimile(zambindui)
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 2:06 pm

Am inceput sa rad ...
Dupa atatia ani am plans si eu odata ...lasa-l Tamy ... si nu stiu cine este ''viitorul meu sot '' . am zis suparata .
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 2:10 pm

Off am o ideie daca ce zici sa le facem o vizita celor de la consiliu dar fara sa stie ei si sigur putem afal de acolo tot Ryou asai ca ne ajutiii aa si Ryou mi-am amintit a zis o doamna ca vrea sa vorbeasca cu tine cu ii era numele aa ceva frantuzesc era hmm nu mai stiu cika trebuia sa ii duci ceva deci ai de ales ori ne ajtii ori ii spun doamnei unde estii(incepand sa rada)
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 2:17 pm

Hmmm.....Tamy` tu ai fost vreodata la consiliu ... e foarte periculos acolo nu intra oricine iam zis calma .
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 2:20 pm

Eh nu ma intereseaza de cei de la consiliu dar stiu ca ei mi-au ucis parintii si in pl,us ne strecuram si realizez ca as putea sa mor dar nu este mai bine sa ajutii pe cineva si asa oricum daca mor nu mai is nevoita sa il vad zi de zi pe asta si am spus ca daca domnul maimutoi de fata ar fii deacord am fii mult mai insiguranta deorece are oamenii infiltratii acolo nu doar unul iti spun eu ca are mai multii
Sus In jos
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 2:22 pm

Asa deci domnul maimutoi de fata spune estii proasta nai creier nu stii ce ii acolo esti crezii ca aia dac te prind te mai lasa viu doamne ferii in visele tale
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 2:23 pm

Nu Tamy` prefer sa nu va pun in pericol si in fine ... din spusele mamei mele baiatul este dragut ....dar daca trebuie sa-mi salvez clanul maritandu-ma e ok ... doar nu credeai ca viata unei printese e roz intotdeauna nu ? iam zis incepand sa rad .
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 2:27 pm

Off darnu ne pui in pericol dac ne sincronizam as putea oprii timpul si oamenii in asa fel incat sa intratii voi doi si sa aflatii informatii gandestete
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 2:28 pm

Cei din consiliu sunt foarte puternici , prea puternici pentru noi ... nici macar timpul nu-i poate opri ...crede-ma stiu ce zic .
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 2:32 pm

Off deparca mar interesa si plus asta Ryou a spus ca are oamenii inautru nui asa deci daca mai ajuta sa il convingem ca el sa ii convinga pe aia care is infiltratii acolo sa ne ajute ce zici deorece nu cred ca cei infiltratii sunt atat de prostii sa fie prinsii si nu ita daca sor infiltrat fara sa fie prinsii ar putea sa ne fac si nou un mic favor nu??
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 2:35 pm

Off...fara nici o idee prosteasca Tamy` si in plus cand voi implini 2100 de ani voi putea sa ma marit deci ... sa traim viata cat mai avem timp .
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 2:38 pm

2100 O_O daca tu ai o sa ai atata nu vreau sa stiu cat are asta amu nu imi vine sa cred unde mie vampirul sexy elegant cu ochii verziii nui corectttttttt tocmai el ma muscat de gat imi vreau poveste cu vampirul meu cu ochii verziii si mam prico[sit cu ryouuuuu
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 2:42 pm

Am inceput sa rad usor
Da pai cand voi avea 2050 de ani o sa-l intalnesc in sfarsit ...
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 2:44 pm

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 2050 O________O Nui cam mult si oricum mai este pana sa implinestii 2050 de ani in plus niciodata nu stii ce surprize poate sa iti aduca viata
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 2:46 pm

Pai eu acum am 1050 ... ehh...hai ca nu e prea mult .... cred iam zis incepand sa rad
Na...viata ce sa-i faci
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 2:48 pm

Pai haii sa vedem sunt cam 1000 de anii deci parerea mea este destul de multt de asteptat eu in locul tau as face ceva mas bucura de astia 1000 de anii cat timp nu am sot
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 2:52 pm

Da pai ... nu ma vad eu femeie de casa ... oricum din cele descrise de prietenele mele e dragut ... dar nu stiu ... parca disparuse in ultimii 100 de ani ... am zis ingandurata .
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Continut sponsorizat





Room Haku` - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Room Haku`
Sus 
Pagina 3 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Just a room...
» so..just a room
» Mao's room...Maybe is just a cat^^
» Tamaki\'s Room
» Pain parfume...Andrea's room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire~Academy :: Caminul :: Camere-
Mergi direct la: