Vampire~Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Vampire RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Room Haku`

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyDum Mar 07, 2010 3:54 pm

da ideile copilariei ...auzi stii ca poti sa-ti vezi mama pentru 5 zile pe an nu ?
Dar bineinteles cineva trebuie sa o convoace ...
ii zic calma .
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyDum Mar 07, 2010 3:55 pm

Aha dar chiar nu este nevoie sa o vad ma bucur doar ca o am ca amintire si in plus mi-a dat o bratara inaite sa moara vrei sa o vezii
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyDum Mar 07, 2010 3:58 pm

Sigur , dar daca vrei te pot ajuta sa o vezi e aiurea sa nu o vezi atata timp
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyDum Mar 07, 2010 4:00 pm

A pai ute bratara stiu ca nu este tocmai din aur dar are un trifoi cu o inscriptie ciudata pe el daca vrei uitate pe mine nu pre ma interesat
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyDum Mar 07, 2010 4:05 pm

Wow ... Tamy` ... e ciudat , bratara e ciudata ... cred ca e mostenita deoarece e foarte veche sa ai grija de ea aici ar putea fi mama ta adica spiritul ei iam zis analizand bratara
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyDum Mar 07, 2010 4:07 pm

Huh esti sigura de ce spui stii nu prea cred ca imi vine sa cred asa ceva esti sigura de ce vrei sa spui
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyDum Mar 07, 2010 4:08 pm

Pai oamenii nu cred in magii , varcolaci , demoni , vampiri dar ei exista nu? Trebuie sa te obisnuiesti cu viata asta de vampir totul e posibil ...
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyDum Mar 07, 2010 4:12 pm

Off mi-e cam greu sa cred ca mama mea este in bratara off viata asta plina de mistere nu stiu ce sa spun
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyDum Mar 07, 2010 4:14 pm

Pai daca vrei hai so intrebam e simplu doar trebuie sa mergem la catedrala sa ii invoc spiritul ... dar asta doar daca vrei
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyDum Mar 07, 2010 4:15 pm

Off ok hai sa mergem la catedrala da sa stii ca mie cam frica de spirite si chestii de genul acesta
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyDum Mar 07, 2010 4:16 pm

Nici o problema doar trebuie sa-ti doresti asta cu adevarat si se va intampla
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyDum Mar 07, 2010 4:20 pm

Ok deci acum sa ne indreptam spre catedrala exista pe aici vreo catedrala hmm
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyLun Mar 08, 2010 9:04 pm

Am intrat val-vartej in camera inchizand usa si fereastra bine tragand jaluzele si asigurandu-ma ca nu e nimeni prin preajma ... m-am schimbat repede de hainele patate de sange ... si m-am dus spre imansa mea biblioteca lund ... o carte de acolo dupa intorcandu-ma pe pat unde aveam pe noptiera o sticla de whisky ... incepand sa rasfoiesc cartea ... si amintindu-mi de ce am vorbit cu mama lui Tamy`

- Gata printesa , totul va fi bine vei vedea ...nu vei pati nimic ...Hakura draga mea ... daca acest baiat nu imi va antrena fica pentru a te ajuta ... iti jur ca nu voi avea liniste pana cand nu iti voi gasi sotul ...iti promit ...
-Nu doamna , il inteleg ... nu vreau sa va pun fica in nici un pericol am inteles in plus Tamy` e o fata frumoasa,desteapta inteligenta ...nu vreau sa aiba copilaria dumneavoastra vreau sa fie fericita ...oricum am inteles foarte bine destinul meu este sa mor ... oricum e mai bine decat sa traiesc si sa fiu catalogata drept o prefacuta ...
-Dar ...
-Nici un dar ... daca asta e destinul meu ... asta sa fie ... dar va jur doamna ... innainte de a muri ... o sa-o omor pe cei din consiliu chiar daca voi muri si eu impreuna cu ei ... macar o sa stiu ca parintii mei sunt liberi si la fel si lumea toata ...
-Hakura... ma bucur ca am crescut o fata asa de frumoasa si de puternica ...
- Multumesc doica ... iti promit ca daca eu voi muri Tamy` va ajunge printesa vampirilor ... fie ca vor sau nu vor parintii mei ... e dreptul tau doica... rasplata ta ...
- Nu Haku` ... eu sunt multumita de fata mea si mereu voi fi ... asa cum sunt si de tine . Acum o sa plec ... la revedere scumpo si te rog ai grija de Tamy` ...
-Asa voi face doica ... asa voi face


Am tras un pahar de whisky pe gat tremurand simtind lichidul in gura dar inghitindu-l imediat ... punandu-mi altul in loc .
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyLun Mar 08, 2010 9:25 pm

Tamaki batu in usa la Haku-chan cu o tava in mana
pe tava erau asezate dou cesti de ceai
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyLun Mar 08, 2010 9:49 pm

Am tresarit la bataile in usa ... am inchis cartea si am puso inapoi in raft si dupa m-am dus sa deschid usa
A Tamy` tu...esti ... care este problema , intra te rog . ii zic dandu-ma laoparte pentru a intra .
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyLun Mar 08, 2010 10:18 pm

Oh Oho intrand Ryou pe Geam
Deci planul meu a functionat asa cum trebuie deci acum stiu cine ti-a luat familia si trebuie sa ii multumesc cotoroantei de mam lui Tamaki si tie ca nu sunteti asa de discrete deci asculta aici mai destinul til faci singura nu ai incredere in o stafie crepata care spune de profetii ma rog Tamaki nu va devenii nici o printesa asa urmatorul lucru de discutat cum de cei de la consiliu iti tin parinti
A ce usor a fost sa te fraieresc pe tine si Tamaki si babornita de maicasa oo si ce carte interesanta ai ascuuns tu acolo
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyLun Mar 08, 2010 10:40 pm

Cum indraznesti ... cum indraznesti nenorocitule sa imi faci doica cotoranta ... fraierule ... iam zis facand niste semne cu mana si aparand doi samurai
Ia zii ii tii minte ? lam intrebat proste ...
Sclavi atacatiil am strigat nervoasa.
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyLun Mar 08, 2010 10:50 pm

Ryou aratandusi adevarata forma si schimbadusi ochii la culoare si adisparand si aparnd dintr-o data in spatele acestora ii facu sa stea nemiscatii
A am mai uitat sa spun ca ceea ce ataca mici tai prietenii este o iluzie sau am uitat sa mentinez de aceasta putere (avan ochii de culoarea rosie ca si sangele si sclipind ca si luna noapte pe cer)
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyLun Mar 08, 2010 10:56 pm

Am zambit malefic clipind si eu aparandu-mi ochii rosii cu trei puncte langa pupila ...
Soryy boy dar micii mei prietenii nu sunt iluzii uitate mai bine ... iam zis incepand sa rad ... dupa pocnind din degete si cei doi disparand cand vru sa atace .
Deci ce ai de gand sa faci ... sa ma spui consiliului ca mai gasit...bravoo ... uite unde era catelusul ... si eu care credeam ca la-m pierdut ...
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyLun Mar 08, 2010 11:02 pm

Aham de parca crezii ca ma duc la consiliu euu cand aveam planurii de razbunare pe ei dar se pare ca nu sunt singura persoana care vrea sa ii ucida
Hmm interesant dar eu vreau sa fiu cel care ii ucid deorece am de incheiat cateva socotelii cu ei din trecut pe care nu le pot uita si ceea ce mi-au facut mie si multor alte persoane importante din viata mea
Eu sunt o iluzie in camera ta nu de prietenii tai spuneam oo doamne cum sa iti explic ca pot aparea oriunde ca si o iluzie daca nu ma crezi baga man prin mine sa vezii ca iese acum facem ca si cu fantomele
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyLun Mar 08, 2010 11:08 pm

Vrei naibi sa fii mai explicid ... si sincer nu-mi pasa...uite ... am venit aici ... pentru ami face cativa prieteni si sa uit de toate si de toti ... de cosiliu , de vampiri , de clanuri de tot...nu am venit aici sa-mi dezvalui puterile ... si nici sa-mi gasesc aliati ...am venit sa-mi gasesc cativa prieteni doar atat ... oamenii simpli care sa ma inteleaga ... oricum vreau sa ma bucur de viata pana cand o sa ma marit ... cu idiotul ala care cica o sa-mi fie sot ... deci ... te rog ... nu vreau sa aud de consiliu ....si de nimic pentru ca m-am saturat ... ai inteles ...m-am saturat .
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyLun Mar 08, 2010 11:16 pm

Ok Ja ne si cat despre razbunarea ta pe consiliu sa ma chemi si pe mine fara suparare am ceva de incheiat cu ei iar luandui mana si sarutanduio el disparuse
Sus In jos
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyLun Mar 08, 2010 11:17 pm

Tamki strangand din pumn Ryou nu pleca am un cadou pentru tine
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyLun Mar 08, 2010 11:18 pm

Pana la urma cred ca aici o sa-mi fac prieteni foarte buni ... Deci Tamy` te servesc cu ceva .
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 EmptyLun Mar 08, 2010 11:24 pm

Off daca ai un suc te rog(intorcanduse di dandui lui ryou un pumn in fata)
Ai uitat la mine nu functioneaza iluziile tale deorece tu mai facut vampir deci ce ar fii sa ni te alaturii
A da Ryou si daca ai vreun plan de razbunare voi incerca sa te opresc daca nu reusesc singura voi cere ajutorul mai multuro persoane
Haku chan mai ajuta nui asa?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Room Haku` - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
Room Haku`
Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Just a room...
» so..just a room
» Mao's room...Maybe is just a cat^^
» Tamaki\'s Room
» Pain parfume...Andrea's room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire~Academy :: Caminul :: Camere-
Mergi direct la: