Vampire~Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Vampire RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Room Haku`

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorMesaj
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 6 EmptyMar Mar 09, 2010 6:38 pm

Uite ce e Tamy` gata m-am saturat ... iam promis mamei tale ca voi avea grija de tine si ca nu vei pati nimic rau ... daca el vrea sa se rezbune ... sa faca ce vrea ... nu-mi pasa daca el vrea asta ... o sa-mi faca o favoare ... si in plus vreau sa-mi traiesc viata la maxim si sa uit de toateee ...
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 6 EmptyMar Mar 09, 2010 6:50 pm

Scuze daca tea suparat doar ca uneorii ii pre obsedat de razbunarea,mereu o fost misterios in legatura cu trecutul lui , hai sa discutam despre altceva
Sus In jos
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 6 EmptyMier Mar 10, 2010 12:19 am

Tamaki sa stii ca a durut pumnul tau ar trebuii sa mergii la box off
Saracuta me-a fata frumoasa acum are o vanataie si ce bine aratam da si akum arat bine poate un pic mai bombat intr-o parte dar eu tot bine arat
Asa Tamaki nu mai pomeni nimik de razbunare ca iti dai drumul la gura si poate spui trecutul meu iar tu printesa nu trebuie sa o aperii pe Tamaki si un sfat nu o mai asculta orbeste pe mama lui Tamaki daca chiar tii la regatul si viata parintilor tai deorece poate ca ti-a fost bona si ti-a spus cate ceva din trecutul ei dar te-ai intrebat vreodata cu cine a facut-o pe Tamaki si de ce a lasat-o singura asculta nu este treaba mea dar daca ma crezii sau nu treaba ta dar iti spun ca este ceva putred la mijloc si revenind la subiect
Tamaki uite ce ai facut frumoasei mele fete nu se mai uita nicio o femeie la mine 2-3 saptamanii>.<
Sus In jos
Continut sponsorizat





Room Haku` - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 6 Empty

Sus In jos
 
Room Haku`
Sus 
Pagina 6 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Subiecte similare
-
» Just a room...
» so..just a room
» Mao's room...Maybe is just a cat^^
» Tamaki\'s Room
» Pain parfume...Andrea's room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire~Academy :: Caminul :: Camere-
Mergi direct la: