Vampire~Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Vampire RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Room Haku`

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 1:44 am

Hmmm...stii ca curiosii mor repede nu . iam zis incepand sa rad
1050 , hobby mai multe ce fal de vampir sunt ... top secret
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 1:51 am

Mdah oricum nu ma intereseaza si de altfel nu ma poftesti sa stau cu voi
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 2:08 am

Mda sigur

Sigur intra te rog ... iam zis facandu-i loc sa intre in casa .
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 2:14 am

Mersi ca ma lasasi sa intru si altceva mai interesant sau ceva interesant aveti sa imi spunetii
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 11:06 am

Pai cam nimic nou pe aici .. deci povestestem despre tine , despre viata ii zic asezandu-ma pe scaunul de la birou si incepand sa ma invart pe el ...uneori puteam fi chiar copilaroasa .
Bei ceva ? lam intrebat plictisita .
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 11:11 am

Un suc te rog si despre mine sunt un pureblood si am avut destule victime in trecut pana cand am muscat o piticanie de 5 ani si fara sa ma gandesc ea m-a muscat inapoi devenind astfel aliata mea mostenitd puterea de a oprii persoana si timpul a si puterea mea este de a absorbii sufletele inamicilor si dupa cum vezii piticania cu care mam pricopsit este in camera
Ce faci Tamaki si cum de esti aici?
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 11:13 am

Am inceput sa rad zgomotos si aducandu-i sucul .
Tamy` vrei si tu ceva ? am intrebat-o razand
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 11:15 am

Si eu doresc un suc daca nu te superii ce sa facii ca te-ai pricopsit cu mine pe cap si asa erai un trantor care ataca femeile acum poti sa imi multumesc ca esti mai vegetarian
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 11:18 am

Inca radeam auzind discutia celor doi .
Imediat Tamy` si cu ce va mai servesc ? le-am zis amuzata pocnind din degete si aparand pe masuta din fata lui Tamy un suc .
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 11:22 am

Da mai iti multumesc ca mai facut vegetarian si ca mereu ma altuiestii sau imi dai o carte in cap stii cu cine semenii iti zic eu cu o baba btrana care se vaita :Aleo selele mele oasele mele ce fac ca mor
Sus In jos
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 11:22 am

Ba ba ba cummmmmmmmmmmm baba eu baba eu is baba aleoo ce iti fac eu tie acum a scuzama Haku chan ai ceva foarte tare care sa ii faca domnului un cucui in cap ca poate ii vine mintea in capatana aia a lui goala numa nuca ii acolo
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 11:24 am

Inca razand de cei doi certareti .
Sigur ca am ceva sa-i dai in cap , ce preferi o carte , o varguta sau o sabie iam zis incepand sa rad
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 11:24 am

Off multumesc Haku dar nu mai am nevoie in acest moment de nimik decat de o banda adeziva sau super glu sa ii lipesc lu asta gura ca ii prea mare
Sus In jos
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 11:26 am

Te rog imprumutami o carte cat mai groasa posibil si daca ai dexul te rog sa mil dai pe acela sa ii intre in cap domnului Ryou si ceva cuvinte in cap ca si asa ii golllllllllllllllllll
Sus In jos
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 11:27 am

Nu iti fa griji mai gooolllllllllllllll ca al tau nu are cum sa fie nu uita datorita mie esti tu vampiri si ai aceste puterii si ar trebuii sa fi fericita ca ai asa un partener sexy ca si mine
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 11:28 am

Ryou ...tu ca un pureblood ar trebui sa stii ... ca daca vrei sa transformi pe cineva trebuie sa fii foarte responsabil ceia ce ... se vede ca nu prea esti , iar de Tamy` trebuie sa ai grija si sa o protejezi ... in caz ca nu stiai daca ea pateste ceva rau si tu patesti deoarece cand ai transformato iai dat o parte din tine ii zic calma sorband din ceaiul adus .
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 11:29 am

Ha ha teapa prostule ai auzit ce a spus fata asa ca de acum ar trebuii sa imi spui maiestatea ta sau Hime a ce frumos suna deja ma si vad sefa ta si plus tu trebuia sa fii atent cand te-am muscat de gat nu eu
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 11:31 am

Deci nu stiai asta Tamy` ? am intrebat-o ridicand din spranceana ...
Off ... doamne , de aia nu vreau sa transform pe nimeni .
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 11:31 am

Eu te-am muscat de gat deorece am crezut ca tu o sa fii victima cu numarul 100 si nu mam gandit ca o sa ma mustii inapoi si ca o sa devii partenara mea si mai ales ca ai puterea de a oprii timpul trebuia sa ma gandesc ca ai fii mostenit aceasii putere ca si sora ta cei drept Haku ai dreptate nu mam gandit si la urmarii si acum regret
Ooo Tamaki ce vad eu?
Sus In jos
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 11:33 am

Nu aveam de unde sa stiu acest lucru aveam 5 anii cand ma muscat de gat si pe la 15 anii mam trezit cu el pe cap ca cika ar fii partenerul meu si ca el ma transformat in vampir
Si ce vezii Ryou?
Sus In jos
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 11:34 am

Ooo uite un blond sexy acolo repde fugi dupa el inaite sa iti scape si uite ce ochii are(incepand sa rada)
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 11:35 am

Pai ... doamne...mai omule gandestete la urmari ... si tu ar trebui sa ai mare grija de ea , deoarece daca ea pateste ceva ... tu o s-o patesti rau si daca afla consiliul de asta ... aoleo ... nu vreau sa-mi inchipui ce o sa se intample . iam zis plictisita
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 11:37 am

Ha ha nu imi pasa mie de niciun consiliu vrei sa iti spun un adevar deja au pus cativa oamenii pe urma mea dar cu ajutorul partenerei mele sau cam dus pe lumea cealalta intelegii si daca vor sa incece sa ma ucida numai sa incerce si ii va astepta o surpriza destul de frumoasa
Sus In jos
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 11:38 am

Off nu ai spus ca aceii oamenii sunt din consiliu ce ma facc este nu mai vina ta aleo aleo ce ma fac daca mor jur ca ma intorc si te bantui Ryou toata viata pe care o mai ai de trait
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 EmptyDum Mar 07, 2010 11:39 am

Am inceput sa rad zgomotos ...
Deci depinzi de partenera ta ? Si nu cred ca consiliul ia trimis ... deoarece nu oricine ajunge in consiliu , crede-ma stiu ce zic . iam zis plictisita .
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Continut sponsorizat





Room Haku` - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Room Haku`   Room Haku` - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Room Haku`
Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Just a room...
» so..just a room
» Mao's room...Maybe is just a cat^^
» Tamaki\'s Room
» Pain parfume...Andrea's room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire~Academy :: Caminul :: Camere-
Mergi direct la: