Vampire~Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Vampire RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Iaca prajitura =w=

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Mao

Mao


Mesaje : 31
Data de înscriere : 07/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Temeswar

Iaca prajitura =w= Empty
MesajSubiect: Iaca prajitura =w=   Iaca prajitura =w= EmptyDum Mar 07, 2010 4:20 pm

Mao intra pasind incet in bucatarie cu o punga si niste oale in mana.Puse punga si oalele pe masa apoi cauta prin frigider cand vazu o felie de prajitura.
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Iaca prajitura =w= Empty
MesajSubiect: Re: Iaca prajitura =w=   Iaca prajitura =w= EmptyDum Mar 07, 2010 4:38 pm

Stateam pe pervazul ferestrei din bucatarie , dand usor din picioare ca un copil mic si analizand'o pe fata ce tocmai intrase in incapere .
Sus In jos
Mao

Mao


Mesaje : 31
Data de înscriere : 07/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Temeswar

Iaca prajitura =w= Empty
MesajSubiect: Re: Iaca prajitura =w=   Iaca prajitura =w= EmptyDum Mar 07, 2010 4:50 pm

Scot incet prajitura din frigider si imi zic in gand "ce-am gasit,al meu sa fie" dar il observ pe baiat inainte sa iau furculita si,neputand sa nu-l bag in seama,zic:
-Foame?,insa nu-i intind prajitura caci era a mea.
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Iaca prajitura =w= Empty
MesajSubiect: Re: Iaca prajitura =w=   Iaca prajitura =w= EmptyDum Mar 07, 2010 4:52 pm

-Huh ... ? Poate doar setea . mormai ironic , sarind pe podea si indreptandu'ma spre frigider . Deschizandu'l din nou iau o doza de suc si o deschid .
-Esti noua ... ?
Sus In jos
Mao

Mao


Mesaje : 31
Data de înscriere : 07/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Temeswar

Iaca prajitura =w= Empty
MesajSubiect: Re: Iaca prajitura =w=   Iaca prajitura =w= EmptyDum Mar 07, 2010 4:54 pm

-Sa zicem,spun eu jucandu-ma mai mult cu prajitura caci imi pieri toata pofta de dulciuri.
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Iaca prajitura =w= Empty
MesajSubiect: Re: Iaca prajitura =w=   Iaca prajitura =w= EmptyDum Mar 07, 2010 4:56 pm

Am privit'o timp de cateva clipe , analizand'o atent . Mi'am tintit privirea asupra prajiturii , cu degetul aratator luand putina frisca de deasupra si gustand'o .
-Huh ... ? Ar trebuii sao gusti XD
Sus In jos
Mao

Mao


Mesaje : 31
Data de înscriere : 07/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Temeswar

Iaca prajitura =w= Empty
MesajSubiect: Re: Iaca prajitura =w=   Iaca prajitura =w= EmptyDum Mar 07, 2010 5:00 pm

Stand cu furculita in mana ii inamnez farfuria baiatului spunandu-mi cam sa-mi fac singura una.
-Poti s-o iei tu,consider-o un cadou.
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Iaca prajitura =w= Empty
MesajSubiect: Re: Iaca prajitura =w=   Iaca prajitura =w= EmptyDum Mar 07, 2010 5:06 pm

-Um ... mersi , dar nu prea poftesc a manca prajituri . o refuz calm pe aceasta , negand din cap .
Sus In jos
Mao

Mao


Mesaje : 31
Data de înscriere : 07/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Temeswar

Iaca prajitura =w= Empty
MesajSubiect: Re: Iaca prajitura =w=   Iaca prajitura =w= EmptyDum Mar 07, 2010 6:35 pm

-Si eu ce fac cu ea?,intreb eu intinzandu-i prajitura.
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Iaca prajitura =w= Empty
MesajSubiect: Re: Iaca prajitura =w=   Iaca prajitura =w= EmptyDum Mar 07, 2010 6:38 pm

-Oi ... bine . murmur , bosumflandu'ma si luand prajitura , asezand'o pe masa langa doza de suc , cautand din priviri o lingurita .
Sus In jos
Mao

Mao


Mesaje : 31
Data de înscriere : 07/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Temeswar

Iaca prajitura =w= Empty
MesajSubiect: Re: Iaca prajitura =w=   Iaca prajitura =w= EmptyDum Mar 07, 2010 6:46 pm

-Porbabil cautai asta,zisei eu scotand o lingurita de nu stiu unde.Ar fi fost nostim sa te vad bagand din nou degetele in tort dar ma deranja lingurita^^
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Iaca prajitura =w= Empty
MesajSubiect: Re: Iaca prajitura =w=   Iaca prajitura =w= EmptyDum Mar 07, 2010 6:47 pm

-Huh .. ? Da mersi ... foarte amuzant ... um cum spuneai ca te numesti ? mormai , luand lingurita din mana acesteia .
Sus In jos
Mao

Mao


Mesaje : 31
Data de înscriere : 07/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Temeswar

Iaca prajitura =w= Empty
MesajSubiect: Re: Iaca prajitura =w=   Iaca prajitura =w= EmptyDum Mar 07, 2010 6:51 pm

-Mao e numele meu.Nu e asa de greu de retinut.Si al tau care e,daca nu te superi?
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Iaca prajitura =w= Empty
MesajSubiect: Re: Iaca prajitura =w=   Iaca prajitura =w= EmptyDum Mar 07, 2010 6:58 pm

-Souji . ii raspund acesteia , asezandu'ma pe un scaun la masa , luand cu lingurita o bucata din pajitura si gustand'o .
Sus In jos
Mao

Mao


Mesaje : 31
Data de înscriere : 07/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Temeswar

Iaca prajitura =w= Empty
MesajSubiect: Re: Iaca prajitura =w=   Iaca prajitura =w= EmptyDum Mar 07, 2010 7:05 pm

-Locuiesti aici,deci?,intreb eu crezand ca il voi enerva pana la urma.
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Iaca prajitura =w= Empty
MesajSubiect: Re: Iaca prajitura =w=   Iaca prajitura =w= EmptyDum Mar 07, 2010 7:25 pm

-Aicvi unde ? In bucatarie ... nu prea cred XD . ii raspund acesteia , continuand a manca din prajitura .
Sus In jos
Mao

Mao


Mesaje : 31
Data de înscriere : 07/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Temeswar

Iaca prajitura =w= Empty
MesajSubiect: Re: Iaca prajitura =w=   Iaca prajitura =w= EmptyDum Mar 07, 2010 7:35 pm

-Nu,nu asta am vrut sa spun,zic eu razand.In aceasta minunata cladire.
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Iaca prajitura =w= Empty
MesajSubiect: Re: Iaca prajitura =w=   Iaca prajitura =w= EmptyDum Mar 07, 2010 7:49 pm

-Minunata ... ? Poate . Si da ... aici locuiesc . mormai , privind'o suspicios .
Sus In jos
Mao

Mao


Mesaje : 31
Data de înscriere : 07/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Temeswar

Iaca prajitura =w= Empty
MesajSubiect: Re: Iaca prajitura =w=   Iaca prajitura =w= EmptyDum Mar 07, 2010 7:56 pm

-Mai trebuia un adjectiv pe langa "cladire",nu ma pricep la romana.Si probabil suntem vecini daca locuiesti aci...
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Iaca prajitura =w= Empty
MesajSubiect: Re: Iaca prajitura =w=   Iaca prajitura =w= EmptyDum Mar 07, 2010 8:00 pm

Am zambit ironic , gustand insfarsit lichidul din doza de suc .
-Um ... vecini , da ...
Sus In jos
Mao

Mao


Mesaje : 31
Data de înscriere : 07/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Temeswar

Iaca prajitura =w= Empty
MesajSubiect: Re: Iaca prajitura =w=   Iaca prajitura =w= EmptyLun Mar 08, 2010 12:19 pm

-Pari asa de plictisit,de parca eu te-as tine aici,zic eu sperand ca el sa plece si sa-mi fac prajitura in liniste.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lo.Ome

Iaca prajitura =w= Empty
MesajSubiect: Re: Iaca prajitura =w=   Iaca prajitura =w= EmptyLun Mar 08, 2010 5:56 pm

m-am indreptat spre bucatarie vrand sa vad daca mai este ceva de baut ... setea mea era imensa ... dar zarindu-i pe cei doi m-am indrptat spre ei ...

Hey...ce face lumea ? iam intrebat salutandu-i ridicand mana si mergend sa-mi iau ceva de baut .
Sus In jos
http://animelove.forumgratis.ro/forum.htm
Continut sponsorizat





Iaca prajitura =w= Empty
MesajSubiect: Re: Iaca prajitura =w=   Iaca prajitura =w= Empty

Sus In jos
 
Iaca prajitura =w=
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire~Academy :: Caminul :: Bucataria-
Mergi direct la: