Vampire~Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Vampire RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Camera lui Ryou

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 4:38 pm

Of Of vampiri astia mai tinerii ce sa le facii nu stiu ei cum era viata acum 100o de anii eh ce sa spun daca tie iti par feminin nam ce face si la fete li se pare ca arat masculin deci unde mergem
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 4:40 pm

-Um ... uitas O.O . murmur , lasandu'mi capul plecat in jos si oftand adanc .
Sus In jos
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 4:44 pm

Of of vampiri atsia tinerii is si uitucii ce sa spun tinertul din ziua de azi apropo ai auzit de consiliul vampirilor.
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 4:46 pm

-Cine nu a auzit , bineinteles ca nu am ce cauta acolo ... nu sunt pur-blood , am inteles ca numai Domnii Pur-blood au permisiunea de a intra . ii raspund acestuia , rezemandu'ma cu spatele de un perete , privindu'l cu coada ochiului .
Sus In jos
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 4:49 pm

Ce ai face daca tias spune ca sunt un fost membru iar acum sunt cautat ca sa fiu ucis
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:01 pm

-Nu te ... um , cu ce ocazie a fost dat sa fii ucis ? il intreb , imaginatia luand'o deja razna , dandu'mi seama ca poate fii un pur-sange .
Sus In jos
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:14 pm

Ehe he pai hai sa spunem ca am aflat un secret pe care il tineau ascuns si treaba este ca nu prea sunt vestii bune adica cum sa ma explic treaba pute rau se pare ca ua niste probleme destul de grave daca intrebii de unde am aflat este secret
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:15 pm

-Deah ... nu te intreb de unde ai aflat ... ci , ce ai aflat ? mormai , oarecum interesat de cuvintele lui .
Sus In jos
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:19 pm

Off off nu etsi tu cam curios ce am aflat pai hai sa ma gndesc daca ti-as spune de unde as stii eu cu nu vrei sa mergii acolo sau esti un spion trimis de ei
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:24 pm

-In primul rand ...sa'ti spun ceva Domnule Suspicios , nici in mortii capului nu as merge printre niste ... ani ...persoane ca ei , pur-sange adica . In al doilea rand ... de ce ai mai adus vorba daca stii sau crezi ... ca sunt unul de'al lor , trimis ca spion .
"Sper ca macar deduci din primul punct ca am o problema cu cei puri . gandesc , dupa toate cele spuse de mine cu voce tare . Am rasuflat adanc , zambind in coltul gurii si dandu'mi o usoara palma peste frunte .
-Prea multe detalii pentru cineva ca tine . murmur , privindu'l printre degete .
Sus In jos
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:27 pm

Off ok te-am testat ai trecut testul deci nu esti unul de al lor scuze dar am mereu parte de surprize si am observat ca esti foarte revoltat pe vaampirii cu snnge pur ce ti s-a intamplat de ii urastii asa de tare
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:30 pm

-Nu cred ca ar merita sa'i spun , nu ... ar rezolva ceva ... nu cred ! exclam soptit insa , incercand a schita un zambet , pe departe chinuit .
Sus In jos
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:31 pm

Aha si de ce nu as fii curios sa aflu povestea ta in plus eu ti-am spus cate ceva despre mine este randul deci incepe ai grai ca te ascult
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:36 pm

-Nu'mi place cand cineva ca tine are dreptate . mormai , oftand scurt si tragand aer in piept , ii raspund intr'un final rapid .
-Pe scurt ... la varsta de 8 ani , mi'am pierdut parintii , fiind ucisi de un vampir pur-sange , m'a muscat si pe mine , transformandu'ma in ceea ce sunt . Binenteles ca si jumatate om , am reusit ami potoli si ami controla pofta de sange . Iar in aceste clipe ... cum as putea fi nunul dintre ei ... sau orice altceva in legatura cu ei , cand as stii ca unul din consiliu mi'a putut ucide familia ?
-Cei de aici de la academie ... majoritatea sun pur-sange ... insa ... nu am observat la nimeni acea privire ce 'mi poate dovedi ca acea persoana mi'a putut ucide familia .
Sus In jos
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:39 pm

Off doamne baiete trezetstet la realitate stiu ca a fost greu pentru tine deorece ti-a fost ucisa familia si te-a transformat in ceea ce esti dar r nu cred ca trebuie chiar sa te portii uneorii asa gandestete bine poate sunt oamenii care au suferit mai mult ca si tine si poate chiar au indurat mai multe dar ei au iertat tot ce a fost in trecut
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:43 pm

Am ramas nemiscat timp de cateva secunde , apoi teleportandu'ma in spatele lui , privindu'i gatul .
-Nu crezi ca ar trebuii sa'ti tii gura daca nu cunosti o persoana pe deplin ?
Sus In jos
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:46 pm

Off doamne ce o sa faci acum o sa ma mustii de gat asculta aici eu imi tin gura cand vreau si am spus ceea ce am crezut si apropo nu ma sperii deloc mam luptat deja cu o multime de oamenii facand parte si din consiliu
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:52 pm

Am zambit in coltul gurii , plecandu'mi capul intr'o parte .
-Ar fii o greaseala prea mare sa te musc .
Sus In jos
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:56 pm

Of of mai baiete viata asta este dura si inca nu stii multe lucruri despre viata te inteleg ca ai avut un eveniment nefericit dar nu poti da pur si simplu timpul inapoi si sa rezolvii probleme apropo care este vampirul care ti-a ucis familia
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 6:02 pm

-Esti schimbator precum vreme , Ryou-sama . murmur , privindu'l suspicios . In plus ... nu am cerut nimanui sa intoarca timpul inapoi ... bine au patit'o si altii mai rau , dar chiar crezi ca sinceritatea cuiva ca tine ii va ajuta cu ceva ? Te'ntreb ... esti pur-sange , spui toate astea ... dar ai trecut prin asa ceva ? De ma "consolidezi" in felul asta ...
Sus In jos
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 6:08 pm

Of am trecut prin prea multe ca sa intelegii tu asa ceva mi-a fost ucisa toata familia cei din consiliu ucideau oamenii nevinovatii fara stirea mea se prefaceau ca erau de partea mea doar ca sa mi se bage sub piele si ca mai apoi sa se scape de mine si mai este si povestea lui Tamaki si inca o multime de lucruri
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 6:13 pm

-Ti'am spus ca esti orb ... soptesc calm , fiind atent la aparitia numelui Tamekai in convorbire .
Sus In jos
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 6:15 pm

Orb iar ma faci orb nu is orb si nici nu sufar bine poate tre sa port ochelarii dar orb in nici un caz je orb
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 6:17 pm

-Bine , bine domne ..., raman la faza cum te repeti de prea multe ori . murmur , chicotind .
Sus In jos
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 6:22 pm

Off si de ce ai ramas atat de tacut nu mai ai nimik de grait sau de intrebat oricum planuiesc sa ma razbun pe cei din consiliu o sa ii lovesc acolo unde ii doare mai tare
Sus In jos
Continut sponsorizat





Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Ryou   Camera lui Ryou - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Camera lui Ryou
Sus 
Pagina 3 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Camera trandafirului sangeriu ( only me and Andy)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire~Academy :: Caminul :: Camere-
Mergi direct la: