Vampire~Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Vampire RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Doar o plimbare

In jos 
+2
Souji
Rose
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Andrea

Andrea


Mesaje : 129
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:16 pm

-Atunci eu am plecat de aici!spun eu si ma intorc pe calcaie.
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:17 pm

Am privit'o calm pe Andre , gandindu'ma de a o sterge odata cu ea .
-Um ... Andre , crezi ca pot veni cu tine ? Sau deja ti'a ajuns teatrul de aici xD ?
Sus In jos
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:17 pm

Oh bine imi pare rau ca te-am lasat cu ochii in ploie asa este cumva adevarat ce am auzit ca vrei sa mergii la consiliul vampirilor si ca ai un complice de aici care te ajuta
Sus In jos
Andrea

Andrea


Mesaje : 129
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:19 pm

-De mers la consiliu merg,dar complicele sa isi ia adio!spun eu.Il privesc pe Sou.
-Hai sa mergem,mi-a ajuns tot circul asta!
Sus In jos
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:24 pm

Aha deci si tu esti un vampir pureblood ce interesant si ai primit o invitatie la consiliu si nu ti se pare cam ciudat ca tocmai acum sau apucat sa trimita invitatii
Sus In jos
Andrea

Andrea


Mesaje : 129
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:25 pm

-Nu stiu,si nici nu ma intereseaza!spun eu.Am primit invitatis,ma duc si cu asta basta!
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:25 pm

-Huh ... consilier ?! intreb catre Andre , putin ingrijorat . Raman pe cranga , dand din picioare ca un copil si indreptandu'mi privirea spre ceilalti doi .
Sus In jos
Andrea

Andrea


Mesaje : 129
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:26 pm

-Da,iti povestesc eu mai incolo,vii acum?intreb eu privindu-l pe baiat batand din picior.
Sus In jos
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:28 pm

Off ce eu nu mai inteleg nimik ce tot vorbitii acolo ma doare capul ce consiliu adica bine este un consiliu format din niste mosii batrani si care ii faza ca facetii niste fete cand auziti de asa ceva
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:28 pm

-Nu !!! exclam tipator , inchizand ochii si stramband din nas .
"Nu as suporta sa stau in preajma atatora ca ei " ma mustrez singur in gand , lasandu'mi capul plecat in jos si ignorand a o privi pe Andrea .
Sus In jos
Andrea

Andrea


Mesaje : 129
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:30 pm

Am suierat.
-Faceti cum vreti!spun eu si dispar de langa ei.Ma deranja ca Sou,nu vroia sa stea langa mine din cauza ca eram vampir.
Sus In jos
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:41 pm

Tamaki mergand dupa ea off scuze daca te-am suparat cu ceva dar stii eu nu ma prea inteleg cu Ryou si ma rog dar chiar nu am vrut sa te supar si mai ales cu consiliul ala deci imi cer scuze daca te-am suparat cu ceva
Sus In jos
Andrea

Andrea


Mesaje : 129
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:42 pm

-Nu tu esti de vina,ci Ryou!spun eu suparata.Nu trebuia sa zica atatea despre consiliu in fata lui Sou!
Sus In jos
Souji

Souji


Mesaje : 137
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:46 pm

Am pricit'o pe Tamaki ducanduse dupa Andrea , mi'am indreptat privirea spre Ryou , pastrand tacerea si continuand a da din picioare .
Sus In jos
Andrea

Andrea


Mesaje : 129
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:47 pm

M-am asezat jos oftand.Eram trista,furioasa iar asat nu era bine.Ochii mei incepura sa-si schimbe culoarea.
Sus In jos
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyDum Mar 07, 2010 5:49 pm

Off imi cer scuze in numele lui nu este asa de rau dar deobicei este cum sa ma exprim suspicios si ce as putea spune nici eu nu sunt vampir pur
Sus In jos
Andrea

Andrea


Mesaje : 129
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyLun Mar 08, 2010 2:16 pm

-Nu asta este problema!spun eu.Problema este ca parintii lui Sou au fost omorati de unii ca mine si Ryou,adica vampiri pur-blood.Dupa ce i-au omorat familia l-au transformat pe el!spun eu trista.
Sus In jos
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyLun Mar 08, 2010 2:18 pm

OO saracutul de el pai si familia mea a fost ucisa dar de cei din conssiliu si am ramas doar cu bunica si la 5 ani lam intalnit pe Ryou care a avut grija de mine desi pare morocanos nu este chiar asa deorece are o inima mare si Ryou nui rau
Sus In jos
Andrea

Andrea


Mesaje : 129
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyLun Mar 08, 2010 2:19 pm

Am aprobat privind abatuta cerulSimteam un gol in stomac.Mi-era si foame,drace tocmai acum.M-am ridicat.
-Eu cred ca plec!spun eu.
Sus In jos
Tamaki

Tamaki


Mesaje : 189
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyLun Mar 08, 2010 2:21 pm

Ok ,sper sa mai avem ocazia sa vrbim si eu am sa plec
Pa si sa ai o zii frumoasa
Sus In jos
Andrea

Andrea


Mesaje : 129
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyLun Mar 08, 2010 2:23 pm

Am zambit si am dat din cap.am sarit pe o creanga si m-am afundat mai mult in padure.Drace,cum scapam eu de foamea asta nenorocita?Ochii mei caprui aveau acum culoarea cuartului.
Sus In jos
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyMier Mar 10, 2010 12:44 am

Ryou aparand in spatele ei se apropia de ea ca s-a o intrebe ceva
A buna An-chan scuze ca te deranjez nu ai vazut incotro a luat-o partenera mea apropo culuorea ta de ochii se schimba nu cred ca te simti foarte bine acum.
Sus In jos
Andrea

Andrea


Mesaje : 129
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyMier Mar 10, 2010 7:00 am

L-am privit.Ochii mei rosii il analizara o clipa.
-Nu am vazut unde s-a dus Tamki!spun eu.Si da,nu ma simt prea bine acum,mi-e cam foame!
Sus In jos
Ryou Kutani

Ryou Kutani


Mesaje : 170
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyMier Mar 10, 2010 1:55 pm

Eu intrebam doar nu trebuie sa te atacii si cat despre foame nu stiu ce sa spun,incearca sa ti-o controlezii ca nu prea ai ce face
Sus In jos
Andrea

Andrea


Mesaje : 129
Data de înscriere : 06/03/2010

Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 EmptyMier Mar 10, 2010 2:03 pm

Am oftat.M-am asezat pe creanga copacului.
-Stiu!spun eu zambind sters.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Doar o plimbare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Doar o plimbare   Doar o plimbare - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Doar o plimbare
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» O plimbare prin gradina remediul cel mai bun .

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire~Academy :: In afara orasului :: Padure-
Mergi direct la: